Archiv pro den: 16.10.2019

Orientační běžci v Šimkových sadech

V rámci Ligy škol proběhly dne 16. října 2019 za krásného podzimního počasí další závody v orientačním běhu. Závodním prostorem byly Šimkovy sady a naše kategorie vedly po fáborkové trati dlouhé cca 2 km. V kategorii H3 závodilo 62 závodníků a opravdu výborně běžel Jirka Balcar, který obsadil 2. místo – gratulujeme!!! Pochvalu si zaslouží i ostatní běžci: Nikolas Miko – 33. místo, Matěj Kulič – 44. místo, Rosťa Středa – 55. místo. V děvčatech – kategorie D3 – skvěle reprezentovaly Veronika Lukešová  – 25. místo a Viktorie Pánková – 38. místo. Všem závodníkům blahopřejeme, byli skvělí!!!
Z celkového počtu 16 škol jsme na 11. místě s 50 body a těšíme se na další jarní pokračování. Máte-li chuť se k nám přidat, obraťte se na p. uč. M. Chmelařovou nebo J. Belkovou. Rádi vás přijmeme do našeho sportovního týmu.