MČR v košíkové 2019

30.ledna se konal v Hradci Králové jubilejní 20. ročník MČR v košíkové žáků. I sportovci z naší školy se této akce účastnili. Měli před sebou nelehké zápasy s Louny, Tanvaldem, Teplicemi a Frýdlantem. Velkou výhodou pro náš tým bylo, že jsme hráli na domácím hřišti a také to, že chlapci, kteří nás reprezentovali, mají dlouhodobé zkušenosti s taktikou hry i z jiných sportů, jako je fotbal nebo florbal. Nakonec naši basketbalisté našli pouze jednoho přemožitele a to vynikající SK Tanvald, jehož hráči byli výborně sehraní a bylo vidět, že se košíkové věnují určitě více, než ostatním sportům.
Do průběhu Mistrovství byla letos také nově zařazena soutěž ve  střelbě na koš, kterou zcela nečekaně vyhrál náš střelec René Morga.
Konečné  pořadí:

  1. místo SK Tanvald
  2. místo      SK Integra Hradec Králové
  3. místo SK Ohře Louny
  4. místo       SK Teplice
  5. místo      Handisport Frýdlant

Zvláštní ocenění:
Střelecká soutěž    René Morga – SK Integra Hradec Králové
Nejlepší hráč           Dominik Poklodko – SK Tanvald
Nejmladší hráč       Simon Fako – SK Teplice