Regionální přebor Východních Čech ve stolním tenisu

V našich krásných tělocvičnách se odehrál 6. listopadu 2019 jubilejní, již 20. ročník, Regionálního přeboru Východních Čech ve stolním tenisu.
Celkem se do Hradce Králové sjelo 60 sportovců ze 13 sportovních klubů a škol, kteří startovali v 7 kategoriích podle věku a stupně výkonnosti.  Přivítaly je skvělé podmínky  – krásné nové stoly a ohrádky, prostorné tělocvičny. A abychom nebyli jenom organizátory, to by byla ostuda, jsme přeci domácí, tak jsme do soutěží vyslali i naše sportovce.
A jak si vedli? Tradičně skvěle! No aby ne, když trénují v našem sportovním klubu SK Integra, který nabízí opravdu špičkové podmínky – trenéry, tréninkové prostory, materiál.
Jedničkou byla Jana Feixová, která získala 1. místo v elitní kategorii žen, zdatně ji svým výkonem doprovodil Filip Zahálka, který získal třetí místo, také v elitní kategorii mužů.
Hezký výkon předvedl i Nikolas Miko, který byl v kategorii žáků na 5. – 6. místě.