XXVII. ročník mistrovství České republiky ve stolním tenisu 20. – 21. 11. 2019

Naše škola a náš sportovní klub Integra, jehož jste mnozí členy, je tradičním, stálým pořadatelem mistrovství České republiky ve stolním tenisu pro žáky našich škol. Letos k nám přijelo 61 hráčů ze 7 krajů republiky! No, to byl nával! Všichni hráči prokázali, že sport jim rozhodně není cizí a hlavně stolní tenis. Tady mají natrénováno! V této reprezentativní společnosti se neztratili naši reprezentanti – Jana Feixová a Filip Zahálka. Získali ve svých kategoriích skvělé 1. místo (Filip) a 1. a 2. místo (Jana)!!! To je fantastické! A několik dalších skvělých umístění dosáhli i „legionáři“ (sportovci, kteří nejsou již žáky školy) hrající pod hlavičkou našeho sportovního klubu Integra. Škoda, že nám začíná chybět generace mladších hráčů! Že by nikdo neměl zájem o stolní tenis? Je to škoda, protože podmínky, které u nás nabízíme, jsou skvělé! Všem, kteří za Integru hráli a všem, kteří mistrovství uspořádali (učitelé naší školy) moc děkuji! Bylo to skvělé!!!