„Jaroměřská hokejka“ 2020

Ve středu 22. ledna se konal florbalový turnaj „Jaroměřská hokejka“.  Naše škola vyslala na turnaj 15 hráčů, kteří soutěžili ve dvou týmech. V jaroměřské hale nás přivítalo dalších sedm sportovních družstev. Čekal nás florbalový turnaj a dovednostní disciplíny, ve kterých se hodnotila rychlost a přesnost. Turnaj se hrál na dvou hřištích, systémem každý s každým. Sestavili jsme dva týmy: Hradec Králové „A“ a Hradec Králové „B“ a postupně jsme odehráli všechny zápasy podle tabulky. V hale panovala přátelská, kamarádská atmosféra a všechny týmy předvedly výborné sportovní výkony.
Po několikahodinovém klání byli vyhlášeni vítězové a ocenění. Cenu „Fair play“ získalo družstvo Hradec Králové „B“, nejlepšími střelci byl Jakub Procházka z týmu HK „A“  a trutnovský hráč s 20 nastřílenými góly.  Dále byl vyhlášen i nejlepší brankář. Pohár a 1. místo získalo družstvo Hradec Králové „A“.