Plavání Praha 2020

V úterý 10. 3. 2020 se naši nejlepší plavci účastnili závodů v plavání, na které jsme se vydali stejně jako vloni do Prahy. Plavecký bazén v areálu pražské Slavie prošel rekonstrukcí, takže oproti loňskému roku vypadal o poznání lépe.
Naše barvy hájilo 6 členů plaveckého oddílu: Aneta Šimůnková, Filip Zahálka, Daniel Vít, Matěj Kulič, David Limr a Jakub Kantorík. Bohužel účast nebyla tak hojná, jak jsme my a hlavně organizátoři očekávali. Mladší žáci byli pouze dva a to naši David s Kubou. Ve starších žácích neměl Matěj na 50m P a 50m Z žádného konkurenta. Jediné silně obsazené kategorie byly ty juniorské, kde jsme měli také své zástupce, Anetu, Dana a Filipa a ti se rozhodně v silně obsazených rozplavbách neztratili.
Celkem jsme získali 8 prvních, 4 druhá a 2 třetí místa. Ještě větším úspěchem je vylepšení deseti osobních rekordů! Celý tým si také zaslouží velkou pochvalu za vynikající reprezentaci školy, nejen svými výkony, ale i chováním a vytvářením perfektní atmosféry při rozplavbách.

Výsledky