Dopoledne v přírodě

V úterý 16.6. konečně vysvitlo sluníčko, a tak žáci třídy ZA3 vyrazili strávit příjemné dopoledne do přírody na Stříbrný rybník. Od 9 do 12 hodin si děti užívaly krásného počasí, čerstvého vzduchu a pohybu. S nadšením využily workoutové hřiště, kde si vyzkoušely různé sportovní prvky a procvičily svou obratnost. Velkou radost jim udělaly také prolézačky a dětské hřiště. Nechyběly ani oblíbené hrátky v písku. Na závěr je čekala odměna v podobě občerstvení dle vlastního výběru.

Dopolední pobyt na Stříbrném rybníku se velmi vydařil. Žáci třídy ZA3 si odnesli spoustu hezkých zážitků a společně strávený čas v přírodě si opravdu užili.

Autorka článku: Mgr. Vladimíra Krausová

Přejít nahoru