Archiv rubriky: Informace

Kroužek Kuchtík

Kuchaři a kuchařky v akci! Máme tu další školní rok a s ním i nový kroužek „Kuchtík“. Každé úterý se schází parta kluků a holek a podle receptů se učíme připravovat slané i sladké dobroty. Pečení ani vaření se nebojíme a vše se pěkně naučíme.

Držte nám palce a přejeme všem dobrou chuť!

 

Školní laťka 2017

Pro koho?      pro všechny šikovné žáky školy
Kdy?               březen (třídní kvalifikace)
Finále?           ve středu 22. března 2017 od 8,00
Kde?               tělocvična školy
Kategorie?
Skokánci (ml. žáci):  roč. 2005, 06
Žáci, žákyně:              roč. 02, 03, 04
Veteráni:                      roč. 2001 a st.
skolni-latka-2017-propozice

Cena Aplaus

aplausDne 1. dubna 2016 proběhl v kopuli Expobank CZ na Václavském náměstí 4. ročník vyhlášení cen APLAUS u příležitosti Světového dne porozumění autismu, který každoročně vyhlašuje Národní ústav pro autismus. Celkem bylo obdrženo 28 nominací. Mezi nominovanými byla i speciální pedagožka a krajská koordinátorka Mgr. Eva Jarková, kterou do soutěže nominovalo Centrum pomoci lidem s PAS Křesadlo Hradec Králové. Za svou práci obdržela čestné uznání.

Sport v základní škole speciální

V zimě nezahálíme a připravujeme se na jaro v posilovně. Speciální třídy s oblibou využívají rekondiční místnost s rotopedy, běžícími pásy, veslovacím trenažérem, overbally a gymbally. K relaxaci využíváme hernu se skluzavkami a kuličkovým bazénem a multisenzorickou místnost Snoezelen. Na fotkách třída ZŠS – S5, třídní učitelka Mgr. Klára Součková, pedag. asistent  Šárka Rychtářová

 

Volby do Rady školy

11. listopadu2014 proběhly volby do Rady školy při naší krásné škole.
Byli voleni zástupci zákonných zástupců a také učitelé zvolili ze svých řad 2 zástupce.
Zástupci zřizovateli byli navrženi na schválení, prozatím nebyli jmenováni. Rada školy se poprvé sejde až po jmenování všech členů.

Výsledky jsou zveřejněny na přiloženém souboru