Úspěchy žáků

Škola se dlouhodobě a programově věnuje a profiluje ve sportovních a uměleckých aktivitách, ve kterých jsme získali mnoho úspěchů. Mistrovské tituly z republikových soutěží uspořádaných pro naše žáky již ani nepočítáme, stejně tak i ze soutěží nižší úrovně (krajských a okresních).

Za hlavní úspěch pokládáme to, že naši žáci mohou poznat úspěch, poznat uznání a být šťastní, mít celoživotní cíl. To je pro nás víc, než všechny medaile dohromady.

Za dobu naší činnosti  jsme v naší škole a SK Integra vychovali i několik reprezentantů, kteří uspěli na velmi významných akcích.

Divadelní soubor Slunovrat: po několika nominacích získal v roce 2011 cenu „Hradecká múza“ za významný kulturní počin.
V roce 2017 byl divadelní soubor nominován na cenu Mosty, udílenou Národní radou osob se zdravotním postižením České republiky.

Ivana Kumpoštová: získala na paralympiádě v Sydney v roce 2000  1. a 2. místo v plavání

Věra Stillnerová:  získala na paralympiádě v Sydney v roce 2000  3. místo v plavání

Žaneta Mazuráková: získala na Global Games (Světové hry) v Liberci v roce 2009 zlatou, stříbrnou a bronzovou medaili v cyklistice

Filip Zahálka a Jana Feixová reprezentují od roku 2014 Českou republiku, oba byli ve výběru České republiky na Mistrovství Evropy ve stolním tenisu, které se konalo v Hradci Králové 26.10. do 2.11.2014 v Hradci Králové