Vernisáž

Oblastní charita Hradec Králové vyhlásila minulý školní rok 9. ročník výtvarné soutěže na téma „Pomáháme seniorům“.  I naše škola se této soutěže zúčastnila. A jako každý rok jsme získali mnoho krásných cen. 25. září odpoledne proběhla vernisáž, na které jsme s vybranými výtvarníky nemohli chybět. Ve vestibulu byl připraven krásný kulturní program s výstavou prací z několika škol a nejen z Hradce Králové. Po kulturním programu začalo vyhodnocení prací. Naše škola slavila opět velký úspěch. Na 1. místě se umístila Lucie Zaplatílková, na 2. místě Jiří Balcar, David Bokůvka a Jiří Roh. Na 3. místě se umístila Natálie Kunartová. Všem oceněným gratulujeme a ostatním, kteří se této soutěže zúčastnili, děkujeme.

Výstava stále probíhá a můžete ji navštívit i vy ve vestibulu Královéhradeckého kraje na Pivovarském náměstí.