Mistrovství ČR ČSMPS v mini kopané

Letos 12. května jsme jeli do Luže, abychom svedli boj o titul Mistra České republiky v mini kopané v kategorii mužů, juniorů a žáků. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů z celé republiky, které se utkaly spravedlivým herním systémem každý s každým. Hned úvodní zápasy naznačily, že nabídnou atraktivní, dynamické výkony a na góly bohatá utkání. Kdo chtěl bojovat o medaile, musel si udržet stabilní výkonnost a co nejméně ztrácet body. Některé týmy měly ve svých řadách starší, zkušené hráče. Minikopaná je opravdu atraktivním sportem a na turnaj MČR se tito sportovci rádi vracejí.

V našem týmu byl jen jeden rovnocenný soupeř, a to SK IMPULS PRAHA, který jsme porazili 3:2 a skončili tak na 5. místě mistrovství ČR ČSMPS v mini kopané pro rok 2023. Sympatickou atmosféru turnaje podtrhlo i pěkné – slunečné jarní počasí.

Naši školu reprezentovali: Lukáš Cílek, Lukáš Kaleja, Nikolas Miko, Nikolas Bano, Adam Suchánek