Regionální kolo ve florbale

Regionální kolo ve florbale žáků se konalo dne 5. 4. 2024 v Hradci Králové. Pořadatelem byla SK INTEGRA Hradec Králové při Speciálních školách v Hradci Králové. Regionální kolo bylo kvalifikací na MČR ve florbale žáků. Turnaje se zúčastnilo 8 družstev, která hrála ve dvou skupinách systémem „každý s každým“. Zápas trval 1x 7 minut čistého času a rozhodoval je profesionální rozhodčí, což se odrazilo velmi kladně na kvalitě zápasů. První dva postupující z každé skupiny šli do semifinále a pak finále. Zbývající družstva, která nepostoupila, hrála o celkové umístění. Účast družstev byla letos opět skvělá. Turnaje se tak zúčastnilo 55 hráčů z osmi družstev:
SK Integra Hradec Králové, SK Integra Trutnov, Jaroměř – Náchod, SpZŠ Skuteč, SK integra Pardubice, ZŠ Soudná Jičín, SK Integra Vysoké Mýto a Úpice. Náš tým SK INTEGRA HRADEC KRÁLOVÉ skončil na krásném druhém místě. Naši školu reprezentovali: Lukáš Cílek, Lukáš Kaleja, Lukáš Kulhánek, Adam Gotzl, Marcela Repašová, Tomáš Hraběta a Martin Škrak.

Konečné pořadí:

  1. SK Integra Jaroměř – Josefov
  2. SK Integra Hradec Králové
  3. SK Integra Trutnov
  4. ZŠ Úpice
  5. SK Integra Pardubice
  6. Skuteč
  7. SK Integra Vysoké Mýto
  8. ZŠ Soudná Jičín