Sportovní hry v Jaroměři

Po roce jsme se vypravili na 4. ročník sportovního setkání dětí ze základních škol speciálních, které se konalo 8. listopadu 2023. Již tradičně se organizátorem této akce stal Dětský domov, základní škola speciální a praktická škola Jaroměř. Naši školu reprezentoval jeden tým – 2 žáci a 2 žákyně, kteří bojovali v disciplínách netradičních sportů – holomajzna, ringo a speciální kopaná. Celkem se účastnilo 8 družstev a každé družstvo odehrálo 21 utkání. Náš tým se moc snažil, navíc náhradní hráč onemocněl, a proto nemohlo dojít ke střídání, když docházely síly.

Zažili jsme radost z výhry, remízu, ale také jsme sportovně uznali, když byl hráč zdatnější a porazil nás. Na pohár jsme nedosáhli, ale všichni sportovci si domů odnesli medaili a sladkou odměnu. Bylo moc fajn si po roce s hráči jiných měst zahrát a věříme, že se při příštím 5. ročníku zase sejdeme.

Autorka článku: Mgr. Magda Moravcová